Varikosel Ameliyatı Olanlar

Varikosel ameliyatı gerçekleştirdiğimiz hastalarımızın yorumları ve Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı sonrası iyileşme sürecine dair detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Nüks Varikosel Ameliyatı 2. Yılda İyileşme: Ele Gelen Damarların Kaybolması, Sperm Sayısında Artış

Nüks varikosel ameliyatını 2 yıl önce gerçekleştirdiğimiz hastamızın kontrol muayenesinde; Ele Gelen Damarların Kaybolması ve Sperm Sayısında Artış hakkında konuştuk.

Varikosel Ameliyatı Sonrası Ağrıların Geçmemesi ve Sperm Sayısı Düşüklüğü Normal mi?

Varikosel Ameliyatı Damar Çıkartma Yöntemini Neden Yapıyoruz? Riski var mı? Testise zarar verir mi?

Varikosel ameliyatı öncesi hastalarımızın bize sıkça sorduğu Damar Çıkartma yönteminin riskli olup olmadığı ve testise bir zararı olup olmadığı konusunda Dr. Cüneyd Sevinç açıklamalarda bulunuyor.

Varikosel Ameliyatı Sonrası Ağrı Geçer mi? Spora Ne Zaman Başlanır? Varikosel İç Çamaşırı Seçimi

Varikosel Ameliyatı sonrası 6. Ay kontrölünde İstanbul Varikoselektomi adını verdiğimiz Damar Çıkartma yönteminin ne kadar hızlı sonuç verdiğini bir de bu hastamızdan dinleyelim.

? Hastamızla, Varikosel Cinselliği Etkiler mi? Varikosel Ameliyatı Öncesi ve Sonrası Cinsel Yaşam Karşılaştırması hakkında da konuştuk: https://youtu.be/ulyQbyqoHXI

Nüks Varikosel Ameliyatı Sonrası Sperm Sayısı Artışı ve 6. Ayda Gebelik: 32 milyon Sperm Sayısı

Nüks Varikosel Ameliyatı sonrası 6. Ayda gebelik haberini aldığımız hastamıza 11. Ayda gerçekleştirdiğimiz kontrol muayenesinde; oldukça yoğun varikosel damarlarının ortadan kalktığı, ağrılarının geçtiği ve 4 milyon olan sperm sayısının 32 milyona yükseldiğini gözledik.

Varikosel Ameliyatı Sonrası Damarlar Nasıl Kaybolur? Varikosel Damar Çıkartma Tekniği 1. Ay İyileşme

Varikosel Ağrı Yapar mı? Varikosel Ameliyatı Sonrası Testiste Yanma ve Boşalmada Ağrının Geçmesi

Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatını 8 Ay önce gerçekleştirdiğimiz hastamız; testiste yanma, boşalma sırasında ağrı ve ilişki düzensizliği şikayetlerinin ortadan kalkması hakkında açıklamalarda bulundu.

Varikosel Ameliyatı Sperm Sayısını Artırır mı? Sperm Testi Analizi Karşılaştırması: 9. Ay Kontrolü

Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı sonrası 9. Ay kontrol muayenesinde; hastamızın ameliyat öncesi 3 Milyon olan sperm sayısının ameliyat sonrası 32 Milyona yükselmesi bizi sevindirdi.

Varikosel Ameliyatı Sonrası Sperm Sayısı, Sertleşme Kalitesi Artışı, Ağrının Geçmesi: 1. YIL Kontrol

Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı 1 Yıl önce gerçekleştirilen hastamız kontrol muayenesinde; 5 Milyon olan sperm sayısının 45 Milyona yükselmesi, sertleşme kalitesinde artış ve günlük hayatı olumsuz etkileyen varikosel ağrısının ortadan kalkması hakkında açıklamalarda bulundu.

Varikosel Ameliyatı Damar Çıkartma Yöntemi ile Ağrı ve Cinsel Fonksiyonlarda Nasıl İyileşme Sağlar?

Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatını 2 ay önce gerçekleştirdiğimiz hastamız kontrol muayenesinde, mevcut ağrılarının ortadan kalktığını ve cinsel fonksiyonlarında da iyileşmeye dair görüşlerini paylaştı.

Varikosel Ameliyatı Sonrası Sperm Şekil (Morfoloji) Bozukluğu Düzelir mi?

Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı 1.5 yıl önce gerçekleştirilen hastamızın kontrol muayenesinde, sperm değerlerinde ve özellikle morfolojide (şekil) düzelme gözlendi.

Başarılı bir varikosel ameliyatı, spermin şekil, sayı ve hareketinde önemli iyileşme sağlar. Ayrıca sanılanın aksine varikosel ameliyatı sonrası %50 oranında geçmesi beklenen ağrı, Damar Çıkartma Yöntemi ile neredeyse tamamen ortadan kalkmaktadır.

Varikosel Ameliyatı Sonrası Çocuk Olur mu?

Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı gerçekleştirdiğimiz hastamızın, 6 yıl sonra varikosel tedavisi hakkında görüşleri yer alıyor.

Varikosel varlığında bu hastalık tedavi edildikten sonra hastalarımızda doğal yoldan gebelik oluşmasına oldukça sık rastlıyoruz. Doğal yoldan gebelik oluşmadığı durumlarda da varikosel tedavisi sonrası tüp bebek başarı şansı artmaktadır. Bu nedenle çocuk sahibi olamama sürecinde erkeğin üroloji hekimi tarafından değerlendirilmesi oldukça önemlidir.

Varikosel Ameliyatı Sonrası Sertleşme Kalitesinde Artış

Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı sonrası 5. Haftada hastamız, sertleşme kalitesinde artışa dair açıklamalarda bulundu.

Varikosel Ameliyatı Sonrası Sperm Sayısı Artar mı? Tüp Bebek Sürecinde Varikosel Tedavi Edilmeli mi?

Tüp Bebek Kararı Alınmasına Rağmen Varikosel Tedavi Edilmeli midir?

Hastamızın Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı sonrası 3. Ay kontrol muayenesinde, sperm değerlerindeki yükseliş nedeniyle doğal yoldan gebelik haberini bekliyoruz ?

Tüp bebek tedavi sürecinde erkeğin değerlendirilmesinde Varikosel varlığında bu hastalık tedavi edildikten sonra hastalarımızda doğal yoldan gebelik oluşmasına oldukça sık rastlıyoruz. Doğal yoldan gebelik oluşmadığı durumlarda da varikosel tedavisi sonrası tüp bebek başarı şansı artmaktadır. Bu nedenle çocuk sahibi olamama sürecinde erkeğin üroloji hekimi tarafından değerlendirilmesi oldukça önemlidir.

Laparoskopik Varikosel Ameliyatı 1.5 Yıl Sonrası NÜKS Varikosel ve Mikrocerrahi Nüks Varikoselektomi

Laparoskopik Çift Taraflı Varikosel Ameliyatı 1.5 yıl önce İsviçre'de gerçekleştirilen hastamızda gelişen Nüks Varikosele yönelik, tarafımızca gerçekleştirilen Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı hakkında Dr. Cüneyd Sevinç açıklamalarda bulunuyor.

Varikosel Ameliyatı Öncesi ve Sonrası Sperm Testi Karşılaştırılması: Sperm Değerlerinde Artış

Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı 6 Ay önce gerçekleştirilen hastamızın, ameliyat öncesi ve sonrası Sperm Testi (Spermiyogram) karşılaştırması hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Çift Taraflı Varikosel Ameliyatı Sonrası 4. Ayda Sperm Değerlerinin Yükselmesi ve Ağrıların Geçmesi

Nüks Varikoseli Önlemede Damar Çıkartma Yöntemi: Varikosel Nüks Ameliyatı 3.5 Ay Sonrası İyileşme

Nüks Varikosel Ameliyatı 3.5 Ay Sonrası kontrol muayenesinde ele gelen damarların kaybolması ve Nüks varikoseli önlemede Damar Çıkartma Yöntemi hakkında Dr. Öğr. Üyesi Cüneyd Sevinç açıklamalarda bulunuyor.

Varikosel Ameliyatı Sonrası 2. Ayda İyileşme: Testisteki Şişliğin Azalması, Atardamarların Korunması

Varikosel Ameliyatı sonrası 2. Ay kontrol muayenesinde, testisteki şişliğin azaldığı, toplardamarların uzunca çıkartılıp geride kalmadığı ve atardamarların ise korunduğunu gözledik.

Varikosel Ameliyatı Sonrası Hidrosel Komplikasyonu ve Şikayetleri, Nüks Varikosel Ameliyatı Kontrolü

Varikosel Ameliyatı 2 yıl önce gerçekleştikten sonra Hidrosel komplikasyonu gelişen ve bizim de Hidrosel Ameliyatı ile Nüks Varikosel Ameliyatı gerçekleştirdiğimiz hastamız, kontrol muayenesi sırasında Hidrosel şikayetleri hakkında görüşlerini paylaştı.

Varikosel Ameliyatı Sonrası Damarların Kaybolması Süreci: 45. Gün Kontrol Muayenesi Değerlendirmesi

Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı gerçekleştirdiğimiz hastamızın, damarların kaybolması sürecini ameliyat sonrası 45. Günde kontrol muayenesinde değerlendirdik.

Varikosel Ameliyatı Sonrası Ağrı Geçer mi? Çift Taraf Varikosel Ameliyatı 5. Hafta Kontrol Muayenesi

Mikrocerrahi Çift Taraflı Varikosel Ameliyatı 5 Hafta önce gerçekleştirilen hastamız, iyileşme sonrası cinsel istek ve sertleşme kalitesinde artış, ısınma ve terleme şikayetleri ile bacağa vuran ağrılarının ortadan kalktığına dair de açıklamalarda bulundu: https://youtu.be/wI0ooTMao68​

Varikosel Ameliyatı Sonrası İyileşme: Cinsel İstek ve Sertleşme Kalitesinde Artış, Ağrıların Geçmesi

Mikrocerrahi Varikosel​ Ameliyatı 5 Hafta önce gerçekleştirilen hastamızın, iyileşme sonrası cinsel istek ve sertleşme kalitesinde artış, ısınma ve terleme şikayetleri ile bacağa vuran ağrılarının ortadan kalktığına dair açıklamalarda bulundu.

Varikosel Ameliyatı Sonrası 1. YIL Kontrolü: Sperm Sayısında Artış ve Ele Gelen Damarların Kaybolması

Hastamızın varikosel teşhisi ve tedavi süreci hakkında görüşlerinin yer aldığı video için: https://youtu.be/xybjVlkaJHQ​

Varikosel Ameliyatı Faydalı mı? Varikosel Ameliyatı 1. Yıl Kontrolü: Sperm Değerlerinin Yükselmesi

Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı gerçekleştirdiğimiz hastamızın ameliyat sonrası 1. Yılında sperm değerlerinin ameliyat öncesi duruma göre artışı başarılı bir varikosel ameliyatından beklentilerimizi karşılamaktadır. Varikosel teşhisi ve tedavi süreci hakkında yaşan psikolojik süreç hakkında hastamız açıklamalarda bulunuyor.

Varikosel Cinsel Performansı Etkiler mi? Varikosel Ameliyatı Sonrası Cinsel Hayat Nasıl Olur?

Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı gerçekleştirdiğimiz 48 yaşındaki hastamızın, ameliyat sonrası ağrılarının ve sertleşme probleminin ortadan kalktığı buna bağlı olarak da cinsel hayatının olumlu yönde devam ettiği açıklamalarında bulundu.

Varikosel Ameliyatı Sonrası Sperm Sayısı Ne Zaman Düzelir? Varikoselektomi Sonrası 5. Ay Sperm Artışı

Varikosel Ameliyatı sonrası Nüks (tekrarlayan) Varikoselin oluşum mekanizmaları, Nüks Varikosel tedavisinde yapılabilecekler ve Varikosel Ameliyatı Başarısı konularında Dr. Cüneyd Sevinç bilgiler veriyor.

Çift Taraflı/Bilateral Varikosel Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci: Ele Gelen Damarların Kaybolması

Çift Taraflı Varikosel Ameliyatı gerçekleştirdiğimiz hastamızın, 1. Ay kontrol muayenesinde daha önce dışarıdan ele gelen damarlarının kaybolduğunu ve bu damar boyutlarının 2 milimin altında düştüğünü gözledik.

Nüks (Tekrarlayan) Varikosel Nasıl Oluşur? Nüks Varikosel Tedavisi için Yapılabilecekler Nelerdir?

Varikosel Ameliyatı sonrası Nüks (tekrarlayan) Varikoselin oluşum mekanizmaları, Nüks Varikosel tedavisinde yapılabilecekler ve Varikosel Ameliyatı Başarısı konularında Dr. Cüneyd Sevinç bilgiler veriyor.

Varikosel Ameliyatı İşe Yarar mı? Çift Taraflı Varikosel Ameliyatı 10 Yıl Sonrası Çocuk Sahibi Olmak

Çift Taraflı Varikosel Ameliyatını 10 yıl önce Adolesan (ergenlik) çağı varikoseli iken tedavi ettiğimiz 27 yaşındaki hastamızın, kontrol muayenesi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Varikosel Mikrocerrahi Ameliyatı Sonrası 1. Ay Kontrol Muayenesi Değerlendirme Kriterleri

Varikosel Ameliyatı sonrası 1. Ay kontrol muayenesinde, testisi besleyen atardamarların ve geride kalan toplardamarların durumunu ameliyat öncesine göre karşılaştırarak değerlendiriyoruz.

Laparoskopik Çift Taraflı Varikosel Ameliyatı Sonrası 3. Ay Kontrol Muayenesi Değerlendirmesi

? Laparoskopik Varikosel Ameliyatı avantajları şöyle sıralanabilir:

1. Tek insizyonla iki taraflı cerrahiye izin vermesi: Karın orta hattından 5 mm’lik 1 adet kamera portu, 2 adet de çalışma portu açılarak hastanın hem sağ hem de sol tarafı aynı porttan yapılabilmektedir.

2. İlgilendiğimiz toplardamar ve atardamarların daha az dal halinde karşımıza çıkması

İkinci Kez Varikosel Ameliyatı Olmak, Nüks Varikosel Ameliyatı Hakkında Merak Edilenler ve Öneriler

İkinci kez varikosel ameliyatı (Nüks Varikosel Ameliyatı) olan hastamız, ameliyat sonrası 14. Günde tedavi süreci hakkında görüşlerini dile getiriyor.

Varikosel Ağrısı ve Psikolojik Etkileri, Varikosel Ameliyatı Oldum Kaç Günde İşe Dönerim?

Varikosel Ağrısı ve Psikolojik Etkileri, varikosel belirtileri, şikayetleri ve iyileşme süreci hakkında merak edilenleri hastamız anlatıyor.

Varikosel Ameliyatı Ağrı için Yapılır mı? Varikosel Ağrısı Nasıl Olur, Ameliyatla Geçer mi?

Varikosel Ağrısı ve Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı sonrası iyileşme süreci hakkındaki merak edilenleri hastamız anlatıyor.

Varikosel Ameliyatı Zor mu? İyileşme Süreci Dikkat Edilmesi Gerekenler, İşe ve Spora Başlama Süresi

Varikosel Ameliyatı olan hastamız, kontrol muayenesinde varikosel ameliyatı sonrası iyileşme süreci, işe ve spora başlamak için uygun zaman ve dikkat edilmesi gerekenler konularında açıklamalarda bulundu.

Varikosel Ameliyatı Sonrası 4. Ay Kontrol Muayenesi, Ağrı ve Testis Küçülmesi Değerlendirmesi

Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı olan hastamız Renkli Doppler Ultrason eşliğindeki 4. Ay kontrol muayenesinde, varikosel ve testis ağrısı, testis küçülmesi hakkında değerlendirmelerde bulunuyor.

Varikosel Ameliyatı Olan Hastamızın 7 Ay Sonrası Görüşleri, Varikosel Ağrı Değerlendirmesi

Varikosel Ameliyatı gerçekleştirdiğimiz hastamızın 7 Ay sonrası Varikosel Ağrısı değerlendirmeleri yer alıyor.

Varikosel Ameliyatı Sonrası 1. Yıl Kontrol Muayenesi

Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı gerçekleştirdiğimiz hastamızın 1. yıl kontrolünde, Renkli Doppler Ultrason eşliğinde atardamar ve toplardamarlar görüldü. 3 mm üstünde toplardamar varlığının olmaması ve sperm parametrelerindeki artış cerrahi başarıyı göstermektedir.

Varikosel Ameliyatı Sonrası 1. Hafta Kontrol Muayenesi, Ağrı Değerlendirmesi ve İyileşme Süreci

Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı gerçekleştirdiğimiz hastamızın 1 hafta sonrası ilk kontrol muayenesini Renkli Doppler Ultrason ile gerçekleştirdik. Muayene sırasında ilk dikkat ettiğimiz: testisi besleyen atardamarlar ne durumda, testis beslenebiliyor mu? buna bakıyoruz. Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatının etkilerinin toparlanması yani iyileşme süreci 3 ayı bulacaktır. Hastamız da Mikroskopik Varikosel Ameliyatı öncesi ve sonrası süreçteki deneyimlerini bizimle paylaştı.

Varikosel Ameliyatı Sonrası Gebelik Oluşma İhtimali nedir?

1,5 yıl önce varikosel ameliyatı olan ancak çocuk sahibi olamama şikâyetinin devam etmesi üzerine başvurup Varikosel Ameliyatını gerçekleştirdiğimiz hastamız, çocuk sahibi olma sürecini ve sevincini bizimle paylaştı. Sağlıcakla doğsun...

Varikosel Ameliyatı Sonrası İşe Başlama Süresi nedir? hastamız yanıtlıyor
Mikrocerrahi Varikosel ameliyatı sonrası kontrole gelen hastamız, kendi işe dönüş sürecini dile getirerek sizleri bilgilendiriyor.


© 2024 varikoselameliyati.com
Tüm hakları saklıdır.