Teşekkür Mesajları

Varikosel Ameliyatı gerçekleştirdiğimiz hastalarımıza ait teşekkür mesajları

Cüneyd hocama bu videolar sayasinde iletişime geçtim . Bugün muayeneye gittim Okadar mütevazi ve süper bi insan ki alışıla gelmiş bi doktor değil sanki karşısında hasta değilde doktor bi arkadaşı varmışcasına teknik olsun diğer konular olsun herşeyi detaylıca anlatıyor. Maddi yönü hiç düşünmedi başka hastahanelerde ücretli çekilen doobler ultrasonu kendi insiyatifi ile yaptı ben daha önce böyle profilli doktor görmemiştim önümüzde ki hafta inşallah ameliyat günümü alacağım.
Ö. K.
Varikosel teşhisi konduktan sonra yaptığım araştırmalar neticesinde Cüneyd hocamıza ulaştım ve ameliyatımı başarıyla gerçekleştirdi. Ameliyattan önceki değerlerim normal sınırın altındaydı. Ameliyattan 3 ay geçtikten sonra tekrar test yaptırdım ve değerler normal sınırın ustunde çıktı. Bütün değerlerde artış olmuş, çok teşekkür ederim hocam. İyiki size ameliyat olmuşum.
F. C.
18 ay korunmasız ilişkiye rağmen çocuk sahibi olamadık, eşimde varikosel tespit edildi. Dr. Cüneyd Sevinç, 26 Mayıs 2015 tarihinde eşime tek taraflı varikosel operasyonu yapmıştır. Cüneyd Bey'in yaptığı başarılı operasyon sonrası 2 Eylül tarihinde 6 haftalık gebe olduğumu öğrendim. Şu an 14 haftalık sağlıklı bir gebelik geçiriyorum. Kendisine bize bu imkanı sağladığı için çok teşekkür ediyoruz.

Eğer bir erkek bebeğimiz olursa sünnet için de kendisini düşünüyoruz. Başarılarınin devamını diliyoruz.
N. N.
14.08.2014'te Beylikdüzü Medicana Hastanesi'nde çift taraflı varikosel ameliyatı oldum. Ameliyat olmadan önce sperm sayım 1 milyon'du, ameliyattan sonra yani 10.12.2014'te yaklaşık 4 ay sonra sperm sayım 5 milyon oldu ve şu an çok şükür baba adayıyım. Doktorum sayın Cüneyd Sevinç bey'e çok teşekkür ederim.
S. K.

© 2020 varikoselameliyati.com
Tüm hakları saklıdır.