Teşekkür Mesajları

Varikosel Ameliyatı gerçekleştirdiğimiz hastalarımıza ait teşekkür mesajları

Arkadaşlar öncelikle rahatsızlığı olan herkese geçmiş olsun diyorum tez zamanda şifa bulursunuz inşallah. cüneyd hocama çit taraflı varikosel ameliyatı oldum. Her şey den önce güler, yüzlü samimi, enerji dolu bir insan cüneyd hocayla bir kez bile konuştuğunuzda bunu anlarsınız . Ben şehir dışından gelip ameliyat oldum. 1 yılı geçti ameliyat olalı hala cepten arayıp veya yazıp soru soruyorum. Hocam sağ olsun yanıtlıyor kendisine buradan teşekkür ediyorum.

varikosel ilerlemişse çözüm ameliyat arkadaşlar; ben çok araştırdım çok hastahane dolaştım en sonunda cüneyd hocama güvenip ameliyat oldum 1 gün hastahanede kaldım 14 gün işe gitmedim sonra normal yaşantıma devam ettim dikkat ederek tabi tam düzelme 1 yılı buldu diyebilirim ameliyattan önce ağrılarım vardı çok şükür hiç kalmadı

ameliyattan sonra değerlerim de yüzde 20 düzelme oldu en son 5 ay önce tahlil yaptırdım belki daha fazla artmıştır bilemiyorum pandemi dolayısıyla hastahaneye kontrole gidemedim.

herkese sağlıklı günler diliyorum
Caner Caner / 02.12.2020
Çift taraflı varikoselim vardı. Yaptığım araştırmalar doğrultusunda Cüneyd Bey'in çok başarılı bir doktor olduğunu gördüm ve randevu alıp kendisine muayene oldum. Cüneyd Bey hastalığım ile ilgili her soruma tek tek yanıt verdi ve süreci detaylıca anlattı. Gösterdiği ilgi, alaka ve verdiği güven duygusu neticesinde dokturumu buldum dedim ve tedavi oldum. Tüm süreçten çok memnunum, en ufak bir sorun yaşamadım. Tekrar teşekkür ederim emeğiniz için.
Umur Şenel / 02.10.2020
Sayın hocamızla varikosel ameliyatım için tanıştık. Öncesinde bir çok doktora gitsemde kendisinin pozitif enerjisi ile ameliyatı olmaya karar verdim. 7 ay sonrada çocuk haberi aldık. E tabi bizim ufaklığında sünnet işi hocama yakışırdı , sağolsun 15 günlükken onuda halleti ? Korkmadan hocama kendinizide evladınızıda emanet edebilirsiniz. Herşey içn çok teşekkürler hocam.
Tamer Topçu / 28.09.2020
Cüneyd hocama bu videolar sayasinde iletişime geçtim . Bugün muayeneye gittim Okadar mütevazi ve süper bi insan ki alışıla gelmiş bi doktor değil sanki karşısında hasta değilde doktor bi arkadaşı varmışcasına teknik olsun diğer konular olsun herşeyi detaylıca anlatıyor. Maddi yönü hiç düşünmedi başka hastahanelerde ücretli çekilen doobler ultrasonu kendi insiyatifi ile yaptı ben daha önce böyle profilli doktor görmemiştim önümüzde ki hafta inşallah ameliyat günümü alacağım.
Ö. K.
Varikosel teşhisi konduktan sonra yaptığım araştırmalar neticesinde Cüneyd hocamıza ulaştım ve ameliyatımı başarıyla gerçekleştirdi. Ameliyattan önceki değerlerim normal sınırın altındaydı. Ameliyattan 3 ay geçtikten sonra tekrar test yaptırdım ve değerler normal sınırın ustunde çıktı. Bütün değerlerde artış olmuş, çok teşekkür ederim hocam. İyiki size ameliyat olmuşum.
F. C.
18 ay korunmasız ilişkiye rağmen çocuk sahibi olamadık, eşimde varikosel tespit edildi. Dr. Cüneyd Sevinç, 26 Mayıs 2015 tarihinde eşime tek taraflı varikosel operasyonu yapmıştır. Cüneyd Bey'in yaptığı başarılı operasyon sonrası 2 Eylül tarihinde 6 haftalık gebe olduğumu öğrendim. Şu an 14 haftalık sağlıklı bir gebelik geçiriyorum. Kendisine bize bu imkanı sağladığı için çok teşekkür ediyoruz.

Eğer bir erkek bebeğimiz olursa sünnet için de kendisini düşünüyoruz. Başarılarınin devamını diliyoruz.
N. N.
14.08.2014'te Beylikdüzü Medicana Hastanesi'nde çift taraflı varikosel ameliyatı oldum. Ameliyat olmadan önce sperm sayım 1 milyon'du, ameliyattan sonra yani 10.12.2014'te yaklaşık 4 ay sonra sperm sayım 5 milyon oldu ve şu an çok şükür baba adayıyım. Doktorum sayın Cüneyd Sevinç bey'e çok teşekkür ederim.
S. K.

© 2020 varikoselameliyati.com
Tüm hakları saklıdır.