Teşekkür Mesajları

Varikosel Ameliyatı gerçekleştirdiğimiz hastalarımıza ait teşekkür mesajları

Nasıl başlanır bilemiyorum. Cüneyt hocamızı bende burada okunan yorumlar gibi internet aracılığı ile buldum. Videolarını izledim. Zaten o kadar baba can bi insan ki biraz olsun izlerseniz sizde anlarsınız. Bizim kalbimize buradaki yorumlar dokundu, şifa oldu. Bende içinizi rahatlatmak adına yazıyorum. Kendisinde yaklaşık 6 ay önce Varikosel ameliyatı oldum. Hiç bir para kaygısı gütmeden bizimle ilgilendi. Sorularıma eksiksiz cevap verdi. Saat kaç olursa olsun kendisine ulaştık. Gelecek arkadaşlarım için yazıyorum asla tereddüt etmeyin .Bugün geldiğimiz nokta ise oldukça güzel. Henüz sonucumuza ulaşmadık ama inşallah yakın zamanda müjdeli haberimizide veririz. İyiki varsınız hocam
Uğur K. / 20.02.2021
Esim cift tarafli varikosel ameliyati oldu ve gerçekten hocamızdan çok memnunuz herşeye hassasiyetle yaklaşıyor esimin daha önce yaşadığı bir ameliyattan dolayı kesik izi vardı ve üç tane kesik izi olmasın diye birini aynı yerden yapmaya çalıştı belki bunda ne var diye düşünülebilir ama cüneyt beyin hassasiyetini dile getirmek istedim kendisi hiç bir zaman bize uzak davranmadı samimiyeti güler yüzü gerçekten insanı rahatlatıyor esimin stres yapmaması için çok rahat davrandı Allah onun işini gücünü rast getirsin inşallah yolunu her zaman açık etsin.. doktorumuzun önceliği insanlık.. bu zamanda para önemli ama hocamız paradan çok işine önem veriyor ve ben bir kuruşunuzun bile boşa gitmeyeceğini düşünüyorum ilgisi hoşgörüsü samimiyeti sizi cevapsız bırakmaması hic olumsuz bir davranış görmedim. Yüzde yüz elinden geleni yapıyor takdir Allahın ama ona eşimde bende çok inanıyoruz. Kafanızda bir soru işareti varsa bir gorusmenizi tavsiye ederim çok araştırdım kendisini çok şükür ki onunla karşılaştık.
Sema Özkaplan / 05.01.2021
Sanırım benim en büyük şansım kapı kapı dolaşmadan Cüneyt Hocamla karşılaşmak oldu, bir doktordan ziyade abilik yaptı bana, gerek ameliyat öncesinde gerek ameliyat sürecinde ve sonrasında ciddi anlamda destek ve yardımcı oldu.
Hastalığımı ilk öğrendiğimde ciddi manada moral bozukluğu ve bunalım yaşamaya başlamıştım, ilk muayene olduğum yerde ameliyat olmam gerektiği söylendi bana ama açıkçası korktum. Beni korkutan ameliyatın kolaylığı ya da zorluğu değildi esasında, insan böyle bir durumda doktoruyla samimi olmayı, destek görmeyi ister, doktorundan cesaret almayı, sıcaklık görmeyi bekler. Bu sebeple kim bu konuda destekçi olabilir diye düşünürken Cüneyt Hocam ile tanışma imkanımız oldu. Tavsiye üzerine kendisine muayeneye gittim, ilk muayenemizde göstermiş olduğu samimiyet, sıcaklık, abilik ve cesaret ile ameliyat kararı aldım.
İki ay önce varikosel ameliyatı oldum.Hayatımda ilk ameliyatımdı, Cüneyt bey sayesinde korku ve endişe yaşamadan bir operasyon geçirdim ve çok kısa bir sürede de iyileştim, ameliyattan bir ay sonrasında yaptığımız kontrollerde varikoselden herhangi bir eser kalmamıştı, ellerine sağlık hocam :-)
Süleyman Nuroğlu / 05.01.2021
Cüneyt hocam ile tanışalı neredeyse tam 1 yıl olacak. Allah kendisinden razı olsun. Başarılı ameliyatının ardından amacımıza ulaştık. Rabbim her daim böyle hekimlerimiz daim eylesin. Kendisi bir dr'dan öte benim için bir abidir. Ne zaman aradım ise ulaştım. Ne zaman mesaj attım ise döndü. Para ile uzaktan yakında ilgisinin olmadığını önceliğinin sağlık olduğunu fazlası ile tecrübe ettim. Kesinlikle tavsiye ederim. Başkalarına gitmenize gerek yok. Benim tavsiye etmem de en küçük bir menfaatim yok. 1 yıllık süre zarfında her daim yanımda oldu. Her daim moral verdi. Her daim umut aşıladı. Bir kez daha teşekkür ediyorum.
Ertuğrul Gün / 30.12.2020
Yaklaşık bir buçuk ay önce varikoselden ameliyat oldum, henüz bir ayı geçmesine rağmen hem fiziksel hem psikolojik olarak kendimi çok iyi hissediyorum. Doktorum işini mükemmel ve ciddiyetle yapıyor ameliyattan önce ve sonra gerekli bütün kontrolleri ve bilgilendirmeleri yaptı. Ben çok memnun kaldım, burdanda teşekkürlerimi iletiyorum işini layıkıyla yapan ender doktorlardan
Muhammet Çeleğen / 10.12.2020
Bir sene önce tek taraflı varikosel ameliyati oldum gayet başarı geçti ameliyat herkese tavsiye ederim kendi alaninda cuneyt hoca çok başarılı bir doktordur başarilarin devamini dilerim
Suat Hoşer / 05.12.2020
Arkadaşlar öncelikle rahatsızlığı olan herkese geçmiş olsun diyorum tez zamanda şifa bulursunuz inşallah. cüneyd hocama çit taraflı varikosel ameliyatı oldum. Her şey den önce güler, yüzlü samimi, enerji dolu bir insan cüneyd hocayla bir kez bile konuştuğunuzda bunu anlarsınız . Ben şehir dışından gelip ameliyat oldum. 1 yılı geçti ameliyat olalı hala cepten arayıp veya yazıp soru soruyorum. Hocam sağ olsun yanıtlıyor kendisine buradan teşekkür ediyorum.

varikosel ilerlemişse çözüm ameliyat arkadaşlar; ben çok araştırdım çok hastahane dolaştım en sonunda cüneyd hocama güvenip ameliyat oldum 1 gün hastahanede kaldım 14 gün işe gitmedim sonra normal yaşantıma devam ettim dikkat ederek tabi tam düzelme 1 yılı buldu diyebilirim ameliyattan önce ağrılarım vardı çok şükür hiç kalmadı

ameliyattan sonra değerlerim de yüzde 20 düzelme oldu en son 5 ay önce tahlil yaptırdım belki daha fazla artmıştır bilemiyorum pandemi dolayısıyla hastahaneye kontrole gidemedim.

herkese sağlıklı günler diliyorum
Caner Caner / 02.12.2020
Çift taraflı varikoselim vardı. Yaptığım araştırmalar doğrultusunda Cüneyd Bey'in çok başarılı bir doktor olduğunu gördüm ve randevu alıp kendisine muayene oldum. Cüneyd Bey hastalığım ile ilgili her soruma tek tek yanıt verdi ve süreci detaylıca anlattı. Gösterdiği ilgi, alaka ve verdiği güven duygusu neticesinde dokturumu buldum dedim ve tedavi oldum. Tüm süreçten çok memnunum, en ufak bir sorun yaşamadım. Tekrar teşekkür ederim emeğiniz için.
Umur Şenel / 02.10.2020
Sayın hocamızla varikosel ameliyatım için tanıştık. Öncesinde bir çok doktora gitsemde kendisinin pozitif enerjisi ile ameliyatı olmaya karar verdim. 7 ay sonrada çocuk haberi aldık. E tabi bizim ufaklığında sünnet işi hocama yakışırdı , sağolsun 15 günlükken onuda halleti ? Korkmadan hocama kendinizide evladınızıda emanet edebilirsiniz. Herşey içn çok teşekkürler hocam.
Tamer Topçu / 28.09.2020
Cüneyd hocama bu videolar sayasinde iletişime geçtim . Bugün muayeneye gittim Okadar mütevazi ve süper bi insan ki alışıla gelmiş bi doktor değil sanki karşısında hasta değilde doktor bi arkadaşı varmışcasına teknik olsun diğer konular olsun herşeyi detaylıca anlatıyor. Maddi yönü hiç düşünmedi başka hastahanelerde ücretli çekilen doobler ultrasonu kendi insiyatifi ile yaptı ben daha önce böyle profilli doktor görmemiştim önümüzde ki hafta inşallah ameliyat günümü alacağım.
Ö. K. / 14 Ocak 2018
Varikosel teşhisi konduktan sonra yaptığım araştırmalar neticesinde Cüneyd hocamıza ulaştım ve ameliyatımı başarıyla gerçekleştirdi. Ameliyattan önceki değerlerim normal sınırın altındaydı. Ameliyattan 3 ay geçtikten sonra tekrar test yaptırdım ve değerler normal sınırın ustunde çıktı. Bütün değerlerde artış olmuş, çok teşekkür ederim hocam. İyiki size ameliyat olmuşum.
Furkan Canpolat / 08.05.2016
18 ay korunmasız ilişkiye rağmen çocuk sahibi olamadık, eşimde varikosel tespit edildi. Dr. Cüneyd Sevinç, 26 Mayıs 2015 tarihinde eşime tek taraflı varikosel operasyonu yapmıştır. Cüneyd Bey'in yaptığı başarılı operasyon sonrası 2 Eylül tarihinde 6 haftalık gebe olduğumu öğrendim. Şu an 14 haftalık sağlıklı bir gebelik geçiriyorum. Kendisine bize bu imkanı sağladığı için çok teşekkür ediyoruz.

Eğer bir erkek bebeğimiz olursa sünnet için de kendisini düşünüyoruz. Başarılarınin devamını diliyoruz.
N. N. / 23.10.2015
14.08.2014'te Beylikdüzü Medicana Hastanesi'nde çift taraflı varikosel ameliyatı oldum. Ameliyat olmadan önce sperm sayım 1 milyon'du, ameliyattan sonra yani 10.12.2014'te yaklaşık 4 ay sonra sperm sayım 5 milyon oldu ve şu an çok şükür baba adayıyım. Doktorum sayın Cüneyd Sevinç bey'e çok teşekkür ederim.
Samet Kalaycı / 10.04.2015

© 2021 varikoselameliyati.com
Tüm hakları saklıdır.